Ναυαρχίδες......2006
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ Empty ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ

Δημοσίευση από M Πεμ Μαρ 27, 2008 8:18 pm

ΑΔΕΛΦΙΑ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΝΑΥΠΗΓΟΙ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ!!!!
λιγο πολυ ολοι βαριομαστε ολοι χανουμε σε ορισμενα σημεια το ενδιαφερον μας την αντοχη μας την ορεξη με την οποια ξεκινησαμε...
μην απελπιζεστε ομως δεν εισαι ο μονς που το νοιωθει.Λιγο πολυ ολοι μας το εχουν νοιωσει.Αλλοι λιγοτερο αλλοι περισσοτερο και εγω που εφτασα μεχρι την απελπισια!!!!!!
Ομως ολοι μας το εχουμε νοιωσει λιγο πολυ...
πειτε τι νοιωσατε και που αρχισατε να χανετε το κουραγιο σας????

Ελατε ερχεται και μια ελπιδα σωτηριας που λεγεται "Συρος" και σε λιγο ερχεται και η ανοιξη να κανουμε και κανενα μπανακι!!!

M
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2008
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ Empty Απ: ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ

Δημοσίευση από nafphgesa Πεμ Μαρ 27, 2008 8:31 pm

Όλοι περνάμε τέτοιες φάσεις... Και το κακό είναι ότι κανείς δε μπορεί να κάνει κάτι για να μας βοηθήσει- μόνοι μας πρέπει να τη βρούμε την άκρη... Αυτό βέβαια είναι καλό γιατί γνωρίζουμε περισσότερο τον εαυτό μας- γιατί όποιος ισχυριστεί ότι ήδη τον ξέρει απατάται οικτρά Exclamation

Σκοπός είναι να κάνουμε πράγματα που μας γεμίζουν, να περνάμε το χρόνο μας με ανθρώπους που μας κάνουν να χαιρόμαστε και να βλέπουμε αλλιώς τα πράγματα, να βρίσκουμε νέα ενδιαφέροντα και να ανακαλύπτουμε νέες πτυχές αυτών που είχαμε πάντα. Wink

Για παράδειγμα, έρχεσαι στη σχολή, μπαίνεις στο μάθημα, φεύγεις. Γιατί δεν το κάνεις λίγο διαφορετικά; Έλα στη σχολή και πήγαινε στο εργαστήριο. Δες τη δεξαμενή, πήγαινε σε κάποιον καθηγητή και ρώτα τον για πράγματα που σε ενδιαφέρουν, πήγαινε στη βιβλιοθήκη και ψάξε για βιβλία που θα διευρύνουν τις γνώσεις σου πάνω σε ένα αντικείμενο σχετικό ή άσχετο με τα Ναυπηγικά. Very Happy

Χθές βράδυ άνοιξα το photoshop, χωρίς να έχω ιδέα πώς δουλεύει! Μου είχε κολλήσει να επεξεργαστώ μία φωτογραφία! Shocked
Λοιπόν κάθισα τρεις ώρες και παίζει να ήταν και οι πιο εποικοδομητικές που έχω περάσει ever μπροστά από το pc. Έκανα αυτό που ήθελα (το έψαξα και το βρήκα)- μη φανταστείς κανένα τρομερό αποτέλεσμα, αλλά το έκανα μόνη μου! Και αυτή η χαζομάρα με έκανε να έχω ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά! Very Happy
nafphgesa
nafphgesa
Nayarxides User
Nayarxides User

Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Μαρούσι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ Empty Απ: ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ

Δημοσίευση από Nauphgohs Τρι Απρ 22, 2008 12:23 am

Η χαζομαρα ειναι που σας αφηνουν να κυκλοφορειτε... pig
Nauphgohs
Nauphgohs
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2008
Ηλικία : 115
Τόπος : Γουλουφου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ Empty Απ: ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ

Δημοσίευση από nafphgesa Τρι Απρ 22, 2008 1:10 pm

Όχι, η χαζομάρα είναι που δε σου έχουμε αφαιρέσει ακόμα όλα τα δικαιώματα- συμπεριλαμβανομένου του να μιλάς! οινγκ οινγκ elephant
nafphgesa
nafphgesa
Nayarxides User
Nayarxides User

Αριθμός μηνυμάτων : 152
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2008
Ηλικία : 35
Τόπος : Μαρούσι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ Empty Απ: ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ Μ

Δημοσίευση από Nauphgohs Τετ Απρ 23, 2008 1:13 am

Atak Kawa pju!
Nauphgohs
Nauphgohs
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 91
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2008
Ηλικία : 115
Τόπος : Γουλουφου

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης