Ναυαρχίδες......2006
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ομιλία νορβηγικού νηογνώμονα

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ομιλία νορβηγικού νηογνώμονα Empty Ομιλία νορβηγικού νηογνώμονα

Δημοσίευση από Andromeda Δευ Μαρ 03, 2008 5:12 pm

Αν κ το αναφέρω κάπως καθυστερημένα...σήμερα έγινε μια ομιλία/παρουσίαση στην βιβλιοθήκη του νορβηγικού νηογνώμονα (DNV), καθώς και η βράβευση της κοπέλας που αποφοίτησε πέρσυ με τον μεγαλύτερο βαθμό πτυχίου!
Ήταν πολύ όμορφα, καθαρά για εμάς (τους προπτυχιακούς), αναφέρθηκαν στους λόγους για τους οποίους κάποιος θα επιλέξει το DNV, επαγγελματικό προσανατολισμό, στις απαιτήσεις του επαγγέλματος κ γενικότερα για το τι είναι αυτό το DNV και τι μπορείς να κάνεις μέσω αυτού...(αν ξεχνάω κάτι πείτε το)
Δε ξέρω αλλά εγώ ένιωσα πολύ περήφανη που είμαι σ'αυτή τη σχολή (άσχετα αν πάω σκ@τ@ στα μαθήματα... Laughing Razz )


Επειδή δεν ήμουν σίγουρη τι τίτλο να βάλω στο thread και σε ποια
ενότητα να το βάλω, αν θέλει ο admin ας το αλλάξει, no problem!!
Andromeda
Andromeda
Member
Member

Αριθμός μηνυμάτων : 112
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2008
Ηλικία : 35

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ομιλία νορβηγικού νηογνώμονα Empty Απ: Ομιλία νορβηγικού νηογνώμονα

Δημοσίευση από nautilos Τρι Μαρ 04, 2008 6:00 pm

Και εγώ με τη σειρά μου θα συμφωνήσω με την Andromeda και θα πω οτι όντως ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα εκδήλωση και αφορούσε όλους τους φοιτητές ... Very Happy
Οι επαγγελματικές προοπτικές που σου δίνονται όταν τελειώσεις τη σχολή είναι πολλές και καλύπτουν όλο το εύρος των ειδικοτήτων!
Σπάνια γίνονται τέτοια συνέδρια και δυστυχώς δεν προωθούνται και πολύ.. Γι'αυτό όταν μαθαίνουμε ότι γίνεται κάτι παρόμοιο να το διαφημίζουμε!!!!! cheers
nautilos
nautilos
Newbie
Newbie

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης